کامپیوتر و اینترنت

اخبار تکنولوژی

پس‌لرزه‌های اختلال فناوری جهانی؛ مدیر کراود استرایک به کنگره فراخوانده شد

1403/05/020 5

کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا نامه‌ای را به مدیرعامل شرکت «کراود استرایک» ارسال کرد و از او خواست برای ادای توضیحات درباره اختلال فناوری جهانی هفته گذشته، در کنگره حاضر شود.

اخبار تکنولوژی

قابلیت جدید اینستاگرام؛ اکنون می‌توانید روی ریل‌ها و پست‌ها، نوت‌های موقت قرار دهید

1403/04/310 11

اینستاگرام به‌تازگی قابلیت جدیدی فراهم کرده که با آن می‌توانید مستقیم روی پست‌های بخش Reels و Feed یادداشت یا نوت‌ بگذارید. برخلاف کامنت، این نوت‌ها موقتی‌اند و بعد از سه روز حذف می‌شوند، البته خودتان هم می‌توانید زودتر از سه روز آن‌ها را حذف کنید.

اخبار تکنولوژی

اتفاقی عجیب در بازار موبایل؛ تولید سامسونگ و نوکیا ایرانی!

1403/04/310 10

اخیراً، برخی از مدل‌های تلفن همراه سامسونگ و نوکیا بدون صدور مجوز از سوی شرکت اصلی، توسط شرکت‌های داخلی تولید شده؛ اما مسئولان وزارت صمت و وزارت ارتباطات حاضر به پاسخگویی و شفاف‌سازی در این باره نیستند. 

ترفندهای اینترنتی

بازاریابی برون گرا؛ روشی موثر برای افزایش فروش

1403/04/310 11

در این مقاله از موزستان درباره بازاریابی برون گرا صحبت خواهیم کرد. بازاریابی برون گرا به معنای فعالیت های بازاریابی است که در آن شرکت ها تلاش می کنند تا با جذب مشتریان جدید، فروش خود را افزایش دهند. این روش با استفاده از تبلیغات، رویدادها و روابط عمومی انجام می شود.

ترفندهای کامپیوتری

تایپیست حرفه ای کیست؟ برای تبدیل شدن به آن چه کار کنیم؟

1403/04/310 5

تایپیست حرفه ای فردی است که می تواند به سرعت و با دقت بالا، متن را با استفاده از ده انگشت خود تایپ کند. تایپیست های حرفه ای به طور معمول می توانند در هر دقیقه 60 تا 80 کلمه یا بیشتر تایپ کنند و به اصول نگارش و ویرایش نیز مسلط هستند. در این مقاله از موزستان به معرفی تایپیست حرفه ای و نحوه تبدیل شدن به یک تایپیست حرفه ای می پردازیم. 

ترفندهای اینترنتی

جذب مشتری در روبیکا با خرید فالوور از کافه فالوور !

1403/04/300 10

  خرید فالوور روبیکا خرید فالوور روبینو خرید لایک روبیکا خرید لایک روبینو خرید ممبر روبیکا   بر اساس بازخوردهایی که سال به سال از روبیکا می‌گیرید، احتمالاً می‌دانید که این پلتفرم چقدر می‌تواند برای استراتژی بازاریابی شما ضروری باشد. برنامه‌ریزی استراتژیک با در نظر گرفتن بهترین شیوه‌ها در روبیکا، برای موفقیت و مشاهده نتایج واقعی با مشتریان بسیار مهم است. از آن‌جا که روبیکا شبکه‌ای بصری است، مکانی عالی برای نشان دادن برجستگی برند […]

ترفندهای کامپیوتری

وقتی کپی و پیست در ویندوز 10/11 کار نمی کند چگونه آن را برطرف کنیم؟

1403/04/300 11

کار نکردن کپی و پیست در ویندوز مشکلی است که ممکن است هر کاربری با آن مواجه شود. در این مقاله از موزستان، به دلیل‌ها و راه‌حل‌های این مشکل پرداخته خواهد شد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد.

×