» اخبار » اخبار حوادث » رابطه جنسی مرد انگلیسی با اجساد
اخبار حوادث

رابطه جنسی مرد انگلیسی با اجساد

1403/02/04 1058

پس از ورود غیرقانونی به سردخانه بیمارستان پرنسس دایانا، مردی به داشتن رابطه جنسی با اجساد در سردخانه بیمارستان اعتراف کرد.

به گزارش خبرآنلاین،پس از ورود غیرقانونی به سردخانه بیمارستان پرنسس دایانا، مردی به داشتن رابطه جنسی با اجساد بیمارستان اعتراف کرد.

 

برنا در خبری نوشت: دیمون تینگی، 29 ساله، روز دوشنبه پس از دستگیر شدن در پی ورود غیرقانونی به بیمارستان دیانا پرنسس ولز در گریمزبی انگلیس در روز یکشنبه، 17 مارس، در دادگاه تاج و تخت گریمزبی حاضر شد.

 

ورود غیرقانونی وی توسط دوربین‌های مدار بسته ثبت شده است.

 

تینگی، بدون آدرس ثابت، قبل از اعتراف به دو اتهام خود یعنی ورود غیرقانوین به قصد ارتکاب جنایات جنسی و انجام عمل جنسی بر روی اجساد، برای تأیید نام خود در دادگاه صحبت کرد.

جان تاکری کیو سی، قاضی پرونده دستور یک گزارش روانپزشکی را صادر کرد و به تینگی گفت که زمانی که برای صدور حکم در 27 ژوئن حاضر می‌شود با محکومیت قابل توجهی در زندان روبرو خواهد شد.

 

پلیس هامبرساید پس از دستگیری تینگی در ماه گذشته گفت که برخورد با این جنایت و پرونده به یکی از اولویت‌های آنها تبدیل شده است.

 

نیکول الیوت در واکنش به این پرونده گفت: “ما به طور باورنکردنی نزدیک با شرکای خود در سرویس سلامت ملی انگلیس و پزشکی قانونی کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که با تمام اعضای خانواده متوفی که در داخل سردخانه بودند تماس گرفته شده باشد و افسران آموزش دیده ویژه ما به حمایت از خانواده قربانیان ادامه خواهند داد. “

 

او افزود که این تحقیقات به تحقیقات شناخته شده درباره مدیران مستقل مراسم تشییع جنازه Legacy Independent در هال مرتبط نیست.

 

همانطور که پیشتر ذکر شد، تینگی در تاریخ 27 ژوئن در دادگاه تاج و تخت گریمزبی محکوم خواهد شد.

 

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×