» اخبار » اخبار حوادث » شناسایی 2مظنون در پرونده مرگ مرموز جوان دانشجو
اخبار حوادث

شناسایی 2مظنون در پرونده مرگ مرموز جوان دانشجو

1403/02/05 1053

چنـــد روز پـــــس از ناپدیدشدن دانشجوی دندانــپــزشــکی در رفسنجان، با پیداشدن جسد او در ارتفاعات سرچشمه، تحقیقات برای کشف اسرار این حادثه آغاز شده است.

 به گزارش همشهری، محمدحسین دشتی از دانشجویان دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان بود که از 29فروردین به طرز مرموزی ناپدید شده بود. او آخرین بار ظهر روز همان روز هنگام خروج از دانشکده مشاهده شده و پس از آن دیگر کسی او را ندیده بود.

 

با گزارش ماجرای ناپدیدشدن دانشجوی جوان به پلیس که به‌گفته دوستانش فردی باهوش و نخبه بود،  تحقیقات برای یافتن ردی از وی آغاز شد تا اینکه صبح دوشنبه یکی از دشت‌بانان در پای کوه‌های سرچشمه، چشمش به‌ خودرویی افتاد که در دامنه کوه رها شده بود. هیچ‌کس در اطراف خودرو نبود و درهای آن باز بود و همین باعث شد که مرد دشت‌بان با کلانتری 14سرچشمه تماس بگیرد و ماجرا را اطلاع دهد.

 

علیرضا محمدی، دادستان رفسنجان گفت: با حضور مأموران پلیس در محل معلوم شد که خودروی مورد نظر متعلق به دانشجوی گمشده است. به این ترتیب تیمی از مأموران پلیس آگاهی، گروه امدادی جمعیت هلال احمر و عوامل گشت مجتمع مس سرچشمه رفسنجان راهی آنجا شدند و به جست‌وجو برای پیدا کردن جوان گمشده پرداختند. آنها در جریان جست‌‌وجوهایشان در این منطقه از هلی‌شات استفاده کردند و در نهایت متوجه جسدی شدند که در ارتفاعات سرچشمه رها شده بود.

 

وی ادامه داد: وقتی مأموران به محل رهاشدن جسد رفتند، معلوم شد که قربانی همان دانشجوی جوان است و با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان جنایی در محل حادثه، تحقیقات ادامه یافت و در حال حاضر 2 مظنون تحت پیگرد قضایی قرار گرفته‌اند و به محض روشن شدن نتیجه پرونده، موارد به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×